ЗЛОЧИН. Кіберзлочинність у Миколаєві набирає нових обертів. Значні гроші у віртуальному режимі були викрадені з рахунка одної з будівельних фірм, представники якої звернулися до відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в Миколаївській області. Виявилося, що злочинці, отримавши доступ до рахунка підприємства, перерахували 355 тисяч гривень на підставних осіб в Одесі. Але завдяки оперативному реагуванню правоохоронців понад 200 тисяч гривень викрадених коштів було повернуто заявникам, залишок заблоковано на рахунках підставних осіб. Працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС встановлюють осіб, причетних до скоєння вказаного злочину.
Коментарі (0)
Написати коментар
Архів публікацій
-
президент україни
-
Урядовий портал
-
УКРІНФОРМ
-
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
-
урядова гаряча лінія 1545
-
ДЕРЖБЮДЖЕТ 2021
-
АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПОРТАЛ