ІСПАНСЬКА ПАРТІЯ. У фіналі Ліги Європи зустрінуться два представники Іспанії. «Атлетик» Більбао виборов щасливий квиток, здолавши «Спортинґ» з Лісабона. Поступившись у гостях 1:2, баски зуміли дати португальцям відсіч на рідному «Сан Мамесі» – 3:1. У першому таймі на м’ячі Сусаети та Ґомеса гості відповіли влучним пострілом Ван Вольфсвінкеля. Перемогу «Атлетику» приніс гол Льоренте на останніх хвилинах.

В іншому півфіналі сильнішого визначали ще дві іспанських команди. «Атлетико» двічі здолав «Валенсію». Після перемоги 4:2 у Мадриді «матрацники» тріумфували 1:0 на «Местальї» завдяки мячу Адріана. Єдина ложка дьогтю у діжці меду – Тьяґо отримав червону картку і не зіграє у фіналі. Вирішальний двобій Ліги Європи відбудеться 9-го травня у Бухаресті.