АВАРІЯ. О 10:30 25 листопада до державної пожежно-рятувальної частини №24 від водія аміаковоза «МАN», надійшло повідомлення про те, що поблизу села Рашівка Гадяцького району, стався викид аміаку з бочки. Про це УНН повідомили у прес-службі МНС полтавської області.
Виїздом на місце події було встановлено, що на відстані
Постраждалих внаслідок викиду аміаку серед особового складу, працівників агрохолдинга та населення немає. На місці події, працювали: чергове відділення державної пожежно-рятувальної частини №24 міста Гадяч; 3 одиниці техніки та 10 чоловік північно-східного управління агрохолдингу.