ПОШУКИ. П'яту добу шукають зниклих на Житомирщині 3-річного Андрійка та 4-річного Данилка, передає ТСН.
Правоохоронці припускають, що діти втопилися у річці, яка протікає неподалік від їхнього будинку.
Зараз пошукові роботи зосереджені на річці Мика. Рятувальники разом з місцевими прорізають ополонки, щоб туди могли спуститися водолази.
Відколи зникли маленькі братики водолази обстежили близько
«Пошукові роботи не будуть зупинятися, поки дітей не знайдемо», – запевнив керівник обласної Розшуково-спеціалізованої рятувальної служби Віталій Янішевський.
Проте рідні зниклих братиків та сусіди не вірять, що малі втопилися. Напередодні зникнення у селі бачили чужу машину. Тож припускають, що хлопчиків могли викрасти.
Тим часом у сусідньому районі теж зникла дитина. 10-річний Денис Саламатін хворий на аутизм і погано розмовляє. Пішов погуляти на вулицю і додому не повернувся. Правоохоронці кажуть, що відпрацьовують всі версії – і нещасного випадку, і що міг кудись поїхати.
Правоохоронці не бачать зв'язку між цими двома зникненнями. Обіцяють докласти усіх зусиль, аби відшукати дітей і просять батьків не залишати малечу без догляду.
Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова