МИ — ЛІДЕРИ

Жіноча збірна України з біатлону виграла естафетну гонку 4x6 км на етапі Кубка світу
в німецькому Оберхофі

На восьми вогневих рубежах наші спортсменки припустилися лише п’яти промахів і майже на 46 секунд випередили  збірну Франції, яка фінішувала другою. Третьою стала команда Німеччини — її українки обійшли майже на дві хвилини!

Першою на старт вийшла Юлія Джима, яка хоч і програвала у швидкості, та  у стрільбі була влучною. У результаті Джима передала естафету Валі Семеренко сьомою. Валентина додала у швидкості й уже Олена Підгрушна підхопила естафету третьою. Олена  пролетіла свої шість кілометрів на 5+ і зуміла забезпечити Україні перше місце з відривом вже у +41 секунду для Валі Семеренко, яка  шансів суперницям із Франції та Німеччини цього вечора не дала, оскільки була швидка на лижні й лише одного разу не влучила у стрільбі стоячи. Збірна України закінчувала естафету з українським прапором у руках Віти Семеренко.

За підсумками двох етапів Кубка світу наші дівчата лідирують. Тож на чемпіонаті світу в лютому виступатимуть у ролі фаворитів.