ВІТАННЯ
Шановні друзі!
Сердечно вітаю Вас із професійним святом!
Українська дипломатія традиційно відіграє ключову роль у дотриманні зовнішньополітичного курсу нашої держави.
Цей рік — знаковий для України: успішно проведено європейський футбольний турнір, парафовано Угоду про асоціацію з ЄС, включаючи створення зони вільної торгівлі, ратифіковано угоди про вільну торгівлю з країнами Європейської асоціації вільної торгівлі та державами-учасницями СНД. Україна головує у Центральноєвропейській ініціативі та у 2013 році очолить ОБСЄ.
Час вимагає від дипломатичної служби удосконалення стратегічних підходів до міжнародного співробітництва з урахуванням сучасних світових тенденцій та зарубіжного досвіду, активізації економічної дипломатії як важливої складової зовнішньоекономічної політики.
Упевнений, що працівники МЗС України, дипломатичних представництв та консульських установ успішно виконають поставлені завдання і надалі передаватимуть свій багатий досвід молодому поколінню дипломатичних кадрів.
Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту та подальших успіхів у праці на благо України!
Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ