НЕСВЯТКОВЕ. Єдина в сусідній державі україномовна газета — щомісячник «Рідне слово» накладом тисяча екземплярів видається в місті Бєльці зусиллями української громади.
Днями вона відзначила своє десятиріччя. На жаль, ювілей вийшов дещо сумний, зазначив редактор газети і голова місцевої громади наших співвітчизників Степан Лядрик.
«Увесь цей час ми виходимо на скромні спонсорські пожертвування і не можемо отримати бюджетного фінансування. Із заздрістю читаємо видання української діаспори у Румунії, які фінансуються з бюджету країни і бачать світ українською мовою. Окрім кількох газет у Румунії для українських дітей навіть виходить журнал «Дзвоник», — зазначив він.
Щоправда до ювілею газети муніципальна влада схвалила ініціативу про відкриття поряд з Українським домом у Бєльцях скверу імені Тараса Шевченка, повідомляє Укрінформ.