ЧОЛОВІЧИЙ СПОРТ. Командний Чемпіонат світу із дзюдо у бразильському місті Сальвадор завершився змаганнями серед чоловіків.

Золоті нагороди та звання найсильнішої збірної з дзюдо на планеті здобули росіяни.

Хоча фінальне протистояння із командою Японії для росіян розпочалося не найкращим чином. Спочатку чемпіон світу у ваговій категорії до 66 кг Масаші Ебінума «іппоном» здолав Міхаіла Пуляєва. А згодом перевагу японців подвоїв Ясухіро Авано, категорія до 73 кг.

Після цього росіяни, аби здобути загальну перемогу, мали вигравати усі поєдинки, що залишилися. І перше очко Росії приніс Мурат Хабачіров, який завдяки меншій кількості попереджень здолав Кеіта Наґашіму у ваговій категорії до 81 кг.

Після успіху Каміля Маґомєдова (категорія до 90 кг) рахунок у фінальному двобої зрівнявся.

Доля золотих нагород вирішувалася у сутичці в асболютній ваговій категорії, де триразовий чемпіон світу Алєксандр Міхайлін довів свою перевагу над Шічіное Ріу.

Бронзові нагороди – у збірних Бразилії та Грузії.