Вітаю Вас із професійним святом — Днем рятівника!
Це свято сильних і відважних людей, які за покликом душі і серця обрали найгуманнішу в світі професію — рятувати тих, кого спіткало лихо, хто потребує допомоги.
Завдяки бездоганному служінню обраній справі Ви щодня протидієте стихії, ліквідуєте наслідки катастроф, знешкоджуєте смертоносні залишки минулої війни.
Нехай Ваш професіоналізм і надалі служить великій справі порятунку людей.
Доброго здоров’я Вам, родинного благополуччя та злагоди!
З повагою
Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ