ВДАЛИЙ ПОЧАТОК. Чотири медалі здобули українські стрибуни у воду на стартовому етапі Гран-прі у Мадриді — одну золоту, дві срібні та одну бронзову. Головними суперниками наших спортсменів були переважно китайці. Зважаючи на їхню гегемонію у цьому виді спорту, найвища нагорода Юлії Прокопчук у стрибках з 10-метрової вишки має виблискувати ще більше: у підсумку українка набрала 342,80 очок, зумівши випередити на 3 бали китаянку Сі Яцзи (339,70).
Юлія Прокопчук запам’яталася вболівальникам яскравим виступом на минулих Олімпійських іграх.
У стрибках з триметрового трампліна Олександр Горшковозов посів 3 місце (406,05), поступившись лише китайським спортсменам – Хе Чао (501,60) та Лі Шісін (435,60).
До «бронзи» Олександр додав ще й срібну медаль у синхронних стрибках з триметрового трампліна у дуеті з Олегом Колодієм (372,33). Чемпіонами й тут стали китайці Хе Чао – Лі Шісін (419,79).
Другу срібну нагороду до скарбнички збірної України поклали Вікторія Кесар
і Ганна Письменська (275,40) у синхронних
стрибках з триметрового трампліна. «Золото» у Лю Цзяо – Чжен Цюлін з Китаю (297,90).
Спортсменів з успішним початком сезону привітав Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Він побажав стрибунам у воду подальших успішних стартів — наступний етап Гран-прі проходитиме у німецькому Ростоку з 22 по 24 лютого.