СПІВПРАЦЯ. У Брюсселі віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко зустрівся із членом Європейської Комісії з питань торгівлі Карелом Де Гухтом. Сторони обговорили можливий перегляд Україною тарифних поступок, зафіксованих у Розкладі поступок та зобов’язань у рамках Світової організації торгівлі, відповідно до ст. XVIII ГАТТ.
Юрій Бойко та Карел Де Гухт розглянули також актуальні питання двосторонньої співпраці в торговельній сфері, зокрема застосування Україною спеціальних захисних заходів під час імпорту автомобілів та запровадження утилізаційного збору.
Керівники двох делегацій висловили задоволення станом технічної підготовки до підписання тексту Угоди про асоціацію в частині зони вільної торгівлі, повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра.
У ході зустрічі сторони підтвердили готовність започаткувати неформальний діалог з питань бізнес-клімату.