ІГРИ-2012. Олексій Торохтій приніс Україні третю золоту медаль на Олімпійських іграх у Лондоні. Українець став олімпійським чемпіоном з важкої атлетики у вазі до 105 кілограм. У сумі Олексій Торохтій підняв
Український легкоатлет Ігор Радівілов виграв бронзу в опорному стрибку. Результат українця – 16,316 бала. Золото здобув кореєць Янг Халк Сіон (16,533), а срібло в росіянина Дениса Аблязіна (16,399).
Україна також має всі підстави очікувати медалі у боксі. Олімпійський чемпіон Пекіна Василь Ломаченко вийшов до півфіналу турніру з боксу у ваговій категорії до
Олексій Сокирський зупинився лише за крок до подіуму. Українець вдало почав фінальні змагання з метання молота, але згодом його на четверте місце потіснив японець Коджі Мурофусі, який метнув молот на
Тим часом у чвертьфіналі турніру з греко-римської боротьби (вагова категорія до
Бразильський гімнаст Набарет Дзанетті здобув золоту медаль у вправах на кільцях. Результат чемпіона – 15,9. Лише однією десятою бразильцеві поступився китаєць Ібінг Чен. Бронзову медаль у вправах на кільцях отримав італієць Маттео Моранді.
Британець Джейсон Кенні здобув золоту медаль в індивідуальному спринті на велотреці. У фіналі він був швидшим за француза Ґреґорі Боже. Це вже третя олімпійська медаль для Джнейсона Кенні. У Пекіні британець виграв золото у командному спринті та срібло в індивідуальному. Бронзу у Лондоні здобув австралієць Шейн Перкінс.
Кірані Джеймс з Гренади – олімпійський чемпіон з бігу на 400 метрів. Його золото – перша медаль на Іграх для маленької острівної держави. 19-річний Джеймс обійшов на фініші бігунів з двох інших екзотичних країн – Люґілена Сантоса з Домініканської Республіки та Лалонде Ґордона з Тринідаду і Тобаго.
Іранець Омід Хаджи Норузі став олімпійським чемпіоном з греко-римської боротьби у ваговій категорії до
Дженіфер Сур – нова королева стрибків з жердиною. Американка стала олімпійською чемпіонкою з результатом
Олімпійський чемпіон Пекіна у спортивній ходьбі на

Ми в Google+