ОПИТУВАННЯ. Більшість, а саме 70% наших співгромадян, мають намір зустріти Новий рік удома з родиною. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Research&Branding Group з 1 по 12 грудня серед 2176 осіб у всіх регіонах.
У гостях чи з друзями спостерігатимуть за годинниковими стрілками 11% респондентів, а ще 2% опитаних планують дочекатися Новоріччя вдома, а потім продовжити святкування в розважальних закладах.
Два відсотки опитаних обрали варіант «інше», одинадцять — ще не визначилися. А от взагалі зігнорувати зустріч Нового року збираються не більше двох відсотків респондентів.
Похибка вибірки становить 2,2%.