Шановні працівники фармацевтичної галузі України!
Від імені Уряду та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!
Протягом останніх років галузь перетворилася на флагмана зростання національної економіки. Сучасні українська фармацевтична наука та промисловість крокують в ногу зі світовими тенденціями розвитку медицини, фармацевтичного виробництва, стандартами якості та повною мірою відповідають сучасним ринковим вимогам.
Діяльність галузі стала невід’ємною складовою в реалізації соціальної функції держави.
Рядові фармацевти і провізори своїми знаннями, сумлінністю та відповідальністю забезпечують функціонування охорони здоров’я України, щоденно працюючи із пацієнтами.
Ви всі справедливо заслуговуєте на глибоку повагу.
Щиро Вам дякую за надійність і вірність нашій спільній справі —зміцненню найвищих суспільних цінностей: життя, здоров’я та благополуччя наших громадян!
Бажаю всім Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил та успішної реалізації усіх планів і задумів.
Низький вам уклін.
З повагою
Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ