АФЕРА. У вінничанки з досвідом, проте ще далеко не літньої, шахраї видурили круглу суму за схемою, яку ніби кожний знає. Так, 48-річній жительці Калинівського району на мобільний телефон повідомили, що її син у Києві потрапив до міліції і, щоби «вирішити питання», треба правоохоронцям заплатити. Незнайомець призначив зустріч ополудні біля автовокзалу у Вінниці. Вона принесла та віддала якомусь водієві легковика 10 тисяч доларів США. Та коли повернулася додому, зловмисник зателефонував знову і сказав, що треба ще 23 тисячі гривень. Віднесла гроші вдруге. І лише після цього почала телефонувати синові, але його мобільний був вимкнений. Зрештою, він відгукнувся за домашнім телефоном. З’ясувалося, що ще два дні тому він повернувся в село, а під час перебування в столиці ніяких проблем з міліціонерами не мав. Зрозумівши, що матір ошукали, син звернувся до міліції. У прес-службі УМВС в області зауважили, що перевірити, чи справді рідна або близька людина перебуває в міліції, можна, зателефонувавши до чергових частин райвідділів.
Коментарі (0)
Написати коментар
Архів публікацій
-
президент україни
-
Урядовий портал
-
УКРІНФОРМ
-
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
-
урядова гаряча лінія 1545
-
ДЕРЖБЮДЖЕТ 2021
-
АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПОРТАЛ