ЛІЛЛЕХАММЕР-2016. Україна виборола другу медаль на II зимових Юнацьких Олімпійських іграх. Сноубордистка Дарина Кириченко стала бронзовим призером у складі інтернаціонального міксту разом зі шведами Веронікою Едебо, Давідом Мобаєргом та Валентином Міладіновим з Болгарії.
![](/media/images/2016-4/1ef8f38a4f2b4b88b5bb0b2498039804_main.jpg)
Переміг в цьому виді змагань квартет з Німеччини, «срібло» дісталося швейцарцям. Загалом на кросовій трасі гірськолижного курорту Хаф’єль, де проходять змагання зі скі- та сноубордкросу, за медалі боролись 11 команд і 5 з них були змішаними, а визначити володарів срібної та бронзової медалей допоміг лише фотофініш.
«Першими моїми емоціями були шок та радість. Одразу почала дзвонити батькам, просто не могла повірити в те, що сталося. Та й досі не віриться, що стала медалісткою Юнацьких Олімпійських ігор. Вдячна своїм колегам по команді.
![](http://ukurier.gov.ua/media/images/2016-2/noc-ukr.org(1).jpg)
Ніщо так не зближує, як змагання. Ми одразу стали однім цілим, разом працювали на результат, на перемогу. Такий шанс випадає раз на життя, а тому потрібно було його використати по максимуму», — такими були перші емоції українки. Їх важко не розділити, адже нагорода Дарини Кириченко стала першою в історії вітчизняного сноубордингу.