• Допомога людям — нагальна потреба воєнного часу

     Уряд продовжує підтримку українських родин, розвиваючи та вдосконалюючи соціальні програми. На цьому наголосив учора на урядовому засіданні Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Він нагадав про підсумки ініційованої Президентом Володимиром Зеленським «Зимової єПідтримки». Понад 12 мільйонів українців подали заявки на отримання тисячі гривень в межах цієї програми. 

  • Досвід Південно-Східної Європи цінний для нас

     Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом міністерств закордонних справ Албанії, Боснії і Герцеговини, Молдови, Північної Македонії, Румунії, Словенії, Туреччини, Хорватії та Чорногорії, які приїхали в Україну для участі в першій міністерській зустрічі у форматі «Україна — Південно-Східна Європа», подякував представникам цих країн за допомогу Україні та підтримку її суверенітету й територіальної цілісності.

  • Ментальне й фізичне однаково важливі

     У Києві Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали госпіталь і поспілкувалися з пораненими воїнами та медиками, які допомагають їм відновлюватися. У цьому медичному закладі надають допомогу військовим, які воювали на покровському напрямку й Харківщині, а також брали участь у Курській операції.

  • Медична галузь — пріоритет попри всі виклики

     Про це повідомив учора Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. «План виконання стратегії має чіткі індикатори, конкретні кроки, відповідальних. Наше завдання — збудувати одну з найкращих і, що не менш важливо, одну з найбільш доступних медичних систем світу», — наголосив він.
    За словами Прем’єра, уряд ставить три стратегічні цілі. Перша — універсальний доступ громадян до медичних послуг.

  • Відносини ближчі, ніж будь-коли

     Відносини України та Великої Британії нині ближчі, ніж будь-коли. Про це Президент Володимир Зеленський заявив після закінчення переговорів із Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, який уперше на цій посаді приїхав в Україну з візитом.
    За словами глави держави, Україна та Британія вийшли на новий рівень відносин, підписавши угоду про сторічне партнерство.

  • БпЛА, які рятують життя бійців і наближають перемогу

     У кожного жителя прифронтового міста — своя історія боротьби з російським агресором, надто у військовослужбовця. Капітан Володимир Л., офіцер одного з підрозділів Сил логістики Збройних сил України на лінії бойового зіткнення, почав конструювати дрони, коли на власні очі побачив, що це найкращий спосіб зупинити ворога на дальніх підступах.

  • У центрі уваги — гуманітарні потреби

     Учора в Києві відбулася зустріч Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із заступником Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань, координатором надзвичайної допомоги Томом Флетчером та верховним комісаром ООН у справах біженців Філіппо Гранді. Сторони обговорили реалізацію Плану гуманітарних потреб та реагування ООН в Україні у 2025 році, який передбачає залучення понад 2,6 мільярда доларів для допомоги українцям.

  • Польське головування — час для конкретних результатів

     У Варшаві в середу відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Республіки Польща Дональда Туска на продовження їхньої розмови у Львові та в перші тижні головування Польщі в Раді ЄС.
    «Головування Польщі — це час, у який ми зараз заходимо, маючи амбіції, і з якого вийдемо, обов’язково маючи конкретні результати — результати для України, Польщі, всієї Європи», — сказав глава держави.

  • Цей рік має стати переломним на євроінтеграційному шляху

     Україна продовжує переговори про спільний митний та прикордонний контроль на кордоні з ЄС. Перші підсумки очікуємо цього року, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на вчорашньому урядовому засіданні.
    «Зараз Єврокомісія оцінює нашу потенційну угоду з Польщею. Після узгодження технічних питань зможемо використати цю напрацьовану модель для інших наших сусідів — членів Євросоюзу», — зауважив Денис Шмигаль.

  • Допомога в боротьбі, яка ще не завершилася

     Президент Володимир Зеленський подякував ФРН за допомогу нашій державі, всім українцям та українкам від самого початку повномасштабного російського вторгнення і внесок у порятунок життів і захист усієї Європи. Він зазначив, що загальна сума наданої Німеччиною підтримки становить приблизно 16 відсотків усієї допомоги, яку отримала Україна від партнерів.