ФУТБОЛ. Першим фіналістом Кубка Іспанії став «Атлетик» з Більбао. Баски у матчі-відповіді 1/2 фіналу розтрощили сенсацію цьогорічного розіграшу – команду третього дивізіону «Мірандес». Матч завершився з рахунком 6:2, передає ТСН.

«Атлетик» вирішив питання про переможця ще у першому таймі. За одинадцять хвилин господарі поля тричі розписалися у воротах «Мірандеса». На 11-й хвилині рахунок відкрив Ікер Муньяін. Три хвилини потому Маркел Сусаета подвоїв перевагу басків. А на 14-й хвилині Йон Ауртенече забив третій гол.

У другому таймі дублем відзначився Фернандо Льоренте. А шостий м'яч «Атлетика» у власні ворота відправив Сесар Канеда.

«Мірандес», у свою чергу зумів двічі забити баскам. Автором голів став Айтор Бланко.

Нагадаємо, що перша зустріч команд завершилася скромною перемогою басків – 2:1.

Другий фіналіст турніру визначиться в середу, 8 лютого, у битві між «Барселоною» та «Валенсією» (перший матч – 1:1).