Фото з сайту uwf.in.uaНа європейській першості з важкої атлетики, яка триває в Норвегії, наш Олександр Пелешенко поповнив скарбничку збірної України золотою медаллю.

Загалом 22-річний спортсмен, який виступає у ваговій категорії до 85 кілограмів виборов  три медалі: мале «срібло» в ривку з результатом 168 кг, мале «золото» у поштовху, підкоривши 204 кг, і «золото» в сумі з результатом 372 кілограми.

Важкоатлет обійшов представників Румунії: Габріеля Сінкраяна, який посів друге місце, і Георгія Чернея, який розмістився на третьому щаблі спортивного п’єдесталу.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов і президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітали Олександра, тренерський склад збірної та Федерацію важкої атлетики з чудовим здобутком, відзначивши високу майстерність спортсмена та побажавши подальших успіхів на шляху до олімпійського Ріо-де-Жанейро.