Четверту золоту медаль у скарбничку української збірної принесла Олександра Кононова. 23-річна біатлоністка із села Шевченкове Броварського району Київської області у  гонці на 12,5 км у категорії стоячи випередила грізних конкуренток-росіянок  Альону Кауфман та Наталью Братюк. П’ятою і шостою фінішували харків’янка Людмила Ляшенко і Юлія Батенкова з Волині.

П’яту нагороду найвищого гатунку приніс біатлоніст Григорій Вовчинський.

Також вчора Олена Юрковська з Київщини виграла бронзову медаль у біатлонній гонці на 12,5 км сидячи. На цій же дистанції Людмила Павленко фінішувала шостою. Нагадаю, що 32-річна спортcменка на старті сочинських Ігор стала чемпіонкою в індивідуальній лижній гонці на 12,5 кілометрів. Згодом харків’янка довела, що впевнено почувається не тільки під час лижних перегонів, а й у змаганнях біатлоністок. Підтвердження цьому — третє місце на дистанції десять кілометрів сидячи.

Завтра на стадіоні «Фішт» згасне вогонь Паралімпіади. Як розповів журналістам президент Національного комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич, наша збірна  на церемонії закриття зимових Ігор у Сочі влаштує акцію протесту проти дій Росії у Криму. Як відомо, наші призери демонстративно закривають медалі рукою під час звучання Гімну України на церемонії нагородження.

За його словами, у спортсменів була ідея взагалі знімати медалі в цей момент. Але за таке  порушення регламентних норм  Паралімпійських ігор команду можуть дискваліфікувати на 8 років…