Річі Макко і Ден Картер завершують виступи за збірну Нової Зеландії з реґбі на переможній ноті. All Blacks, як ще звуть новозеландську реґбійну дружину, захистили своє звання чемпіонів світу, перемігши у фіналі Австралію. Фінал чеміпонату світу з реґбі відбувся на стадіоні у Твікенемі, південно-західному передмісті Лондона. До початку другого тайму новозеландці вели у рахунку 21-3, після спроб Мілнера-Скаддера та Маа Нону, а також карних ударів Дена Картера.

Втім жовта картка новозеландцеві Бену Сміту, і австралійці отримали чисельну перевагу, здійснивши ефектний «камбек» і занісши дві спроби, у такий спосіб скоротивши відставання до 4 пунктів.

У ці хвилини про себе нагадав Картер, який забив ключовий дроп-гол і виконав складний карний удар. А переможну крапку у цьому фіналі для All Blacks поставила атака, спробу у якій заніс Боден Баррет.

На табло у Твікенемі рахунок 34:17, Нова Зеландія триразовий чеміпон світу з реґбі.