ФУТБОЛ. Тренер «Порту» Вітор Перейра на післяматчевій конференції розповів про те, як його команді вдалося перемогти київське «Динамо». Нагадаємо, київське «Динамо» у матчі групового етапу Ліги Чемпіонів програло на виїзді португальцям з рахунком 3:2, передає ТСН

«Ми чудово провели перший тайм, і я дуже задоволений тим, як моя команда грала після перерви. Ми помітно втомилися до кінця зустрічі, але вкрай важко повернутися в справу після двотижневої паузи і показати настільки переконливий футбол.

Тепер у нас в активі дев'ять очок після трьох турів. Це чудове досягнення абсолютно для будь-якої команди. Ми ставили перед собою таке завдання з самого початку і змогли вирішити його, показавши в процесі шикарний футбол.

Порту здорово відреагував на другий гол суперника і зумів вирвати перемогу. Я дуже задоволений діями своїх підопічних. «Динамо» – гідна команда, яка неодноразово змушувала нас замислитися», – заявив наставник Порту.