Українська збірна виборола  19 медалей на чемпіонаті Європи з самбо, що завершився  в Загребі. З них  — 4 золотих, 5 срібних і 10 бронзових. Справжній фурор на континентальній першості зчинила українська жіноча збірна, яка виборола почесне перше місце в загальному командному заліку, у розділі «бойове самбо» наші спортсмени посіли друге командне місце, чоловіча команда — п’яте.

Зокрема «золото» здобули Марія Буйок (52 кг), Тетяна Савенко (68 кг), Наталя Смаль (72 кг) та  Анатолій  Волошинов (100 кг). Срібні призери: Аліна Соколовська (48 кг), Анастасія Шевченко (60 кг), Артур Саркісян (74 кг), Максим Риндоновський (82 кг), Сергій Чорний (52 кг), бронзові: Галина Ковальська (80 кг), Олеся Савчук (56 кг), Олена Сайко (64 кг),  Богдан Бабенко (57 кг),  Вадим Бурчак (74 кг),  Валентин Греков (90+ кг), Олексій Заєць (68+ кг),  Богдан Кондратович (62+кг), Ярослав Ритко (100 кг), Размік Тоноян (100+ кг).