На одному з військових полігонів Херсонської області неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою Російською Федерацією територією Автономної Республіки Крим проведено тактичне навчання артилерійських підрозділів, що входять до складу угруповання військ «Південь». Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Генеральний штаб Збройних сил. 

Фото з сайту armyinform.com

Навчання мали на меті підвищити рівень навченості та професійної підготовки особового складу, а також напрацювати взаємодію з іншими підрозділами угруповання військ і нові тактичні прийоми ведення бойових дій з урахуванням досвіду Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

«Підрозділи передусім мають удосконалити спроможність вчасно й адекватно реагувати на військову небезпеку з морського узбережжя», — прокоментував мету вишколу командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Підготовчі та практичні дії з виявлення і знищення десанту умовного супротивника військовослужбовці напрацьовують щотижня, а бойовий досвід багатьох учасників навчань позитивно впливає на перебіг тренувань.

«Ми перевіряємо нашу готовність до бойових дій у різних сценаріях. І дуже приємно, що особовий склад вкладається у визначені терміни. Адже саме ці якості знадобляться в разі виконання бойових завдань», — заявив Сергій Наєв.