Підтримка урядових ініціатив та відкритість до діалогу «Ми регулярно збираємо та опрацьовуємо запити від парламентарів у різних форматах, щоб з’ясувати проблеми людей у їхніх громадах, — зазначила очільниця уряду. — Там, де це потрібно, — посилюємо роботу зі свого боку.
У часи війни культура не може бути другорядним питаннямВерховна Рада 21 жовтня призначила Тетяну Бережну на посаду віцепрем’єр-міністра з гуманітарної політики — міністра культури. Рішення підтримали 266 народних депутатів.
Фокус на відновленні енергетики та підтримці громадянУ вівторок Президент України Володимир Зеленський провів робочу нараду із Прем’єр-міністром Юлією Свириденко, на якій головною темою стало відновлення енергетичної інфраструктури в регіонах, що постраждали від російських атак.
Ціна на електроенергію для населення не змінитьсяКабінет Міністрів продовжив чинність Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії до 30 квітня 2026 року.
На порядку денному — далекобійні можливостіУ шведському Лінчепінгу Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном.
Як допомогти ветеранам стати корисними суспільствуУ Києві відбулася презентація результатів дослідження «Покращення кар’єрних шляхів та адаптація українських ветеранів до цивільного працевлаштування», мета якого — підтримати захисників у поверненні до цивільного життя через розвиток ефективних кар’єрних маршрутів, удосконалення послуг із професійної орієнтації, короткострокового навчання, визнання кваліфікацій і працевлаштування.
Об’єднати зусилля перших осібВибір цьогорічної теми Саміту перших леді та джентльменів «Освіта, що моделює світ» був надзвичайно вдалим і слушним. Про це заявила перша леді України Олена Зеленська в підсумковій промові наприкінці заходу.«Освіта — це те, що хвилює всіх. Ми всі це побачили. Сьогодні ми точно погодилися в тому, що якісна сучасна освіта охоплює не тільки академічні знання та навички, а й емоційний інтелект, гуманізм і відкритий світогляд», — наголосила вона.
Країна пишається своїми спортивними героямиПрезидент Володимир Зеленський зустрівся з учасниками національної паралімпійської збірної команди України — чемпіонами та призерами ХVIІ літніх Паралімпійських ігор у Парижі та відзначив їх державними нагородами. У церемонії також узяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр молоді та спорту Матвій Бідний.
Які регіони не готові до третього етапу пом’якшення карантинуНа своїй сторінці у Фейсбук уряд поінформував, які карантинні обмеження послаблено з 1 червня, та які регіони до цього поки що не готові.
31 сiчня 2017 Нарада з силовиками у зв'язку із загостренням ситуації в Авдіївці Facebook Twitter Google+ 30.01.2017 На конкурсі краси "Міс Всесвіт-2017" перемогла 24-річна француженка Айріс Мітенер 29.01.2017 У Канаді хокеїсти молодіжної ліги одягнули на гру форму з українською символікою 29.01.2017 У Києві після есгумації перепоховали прах Олександра Олеся 22.01.2017 «Живий ланцюг Соборності» 22.01.2017 Виступ Президента з нагоди Дня Соборності України 19.01.2017 Засідання Верховної Ради 19 січня: онлайн-трансляція 18.01.2017 Санкції проти Росії викликані її агресією щодо України – Обама (відео) 16.01.2017 Заява Президента України за результатами зустрічі з Віце-Президентом США 14.01.2017 Красноїльська Маланка 06.01.2017 Різдвяне привітання Президента України 01.01.2017 Новорічне привітання Президента України 20.12.2016 Про перехід ПриватБанку в державну власність 15.12.2016 Володимир Кличко і Ентоні Джошуа презентували анонс свого бою в Лондоні, який відбудеться 29 квітня 2017 року на «Уемблі» 13.12.2016 Зроблено в Україні: «Антонов» 20 грудня презентує новий літак Ан-132 12.12.2016 На полігоні випробували унікальний газодетонаційний танковий міномет