• Уряд і Верховна Рада працюватимуть до наступних виборів

  Напередодні інавгурації новообраного глави держави у Верховній Раді відбулася подія, що справить неабиякий вплив на подальший розвиток політичної ситуації. Черговий пленарний день розпочався з поховання парламентської коаліції, ініційованого фракцією «Народного фронту», про що й оголосив її лідер Максим Бурбак. «Ми заявляємо про вихід із коаліції, припинення її діяльності з 17 травня 2019 року та про ініціативу формування нової коаліції з новим порядком денним», — сказав він, додавши, що нову коаліцію формуватимуть впродовж 30 днів.

 • Державні медіа мають стати справжнім єдиним голосом

  Реформи й складні рішення уряду слід доносити до людей зрозумілою мовою та єдиним голосом. На цьому наголосив державний секретар Кабінету Міністрів  Володимир Бондаренко під час 3-го Всеукраїнського форуму фахівців у галузі урядових комунікацій #єдинийголос.

 • Олександр ВЕРТІЛЬ

  Робота знаходить наполегливих

  Сергієві Ц. 26 років. Попри молодий вік, устиг багато побачити і пережити.   Насамперед брав участь у бойових діях у зоні АТО, проходячи службу на посаді фельдшера. Що це означає, зайве пояснювати. Адже десятки чи й сотні побратимів вчасно одержали від нього медичну допомогу, завдяки якій не тільки зберегли здоров’я, а й життя.

 • Лісова людина Володимир Станков: «Почуваюся вдома саме в хащах, а не в комфортабельній міській квартирі»

  Мій співрозмовник має прізвиська, якими іронічно звуть його знайомі й не дуже люди: Борода, Дивак, Лісник, Дикун, Лісовик, Єті чи Снігова людина. Усі вони насамперед стосуються свідомо обраного ним способу життя: більшу частину року проводити у лісових хащах якнайдалі від цивілізації й людей. Маючи гарну квартиру в центрі Слов’янська, він, однак, вважає, що його справжній дім не в місті, а в лісі.

 • Віктор ШПАК

  Оноре де Бальзак: «Я прагну до України, як до оазису в пустелі»

  Багато хто переконаний, що життя автора багатотомної «Людської комедії» поєднує з нашою історією лише любов до прекрасної полячки, з якою письменник повінчався в Бердичеві за півроку до смерті. Перипетії цих романтичних стосунків набули широкого розголосу, затінивши не менш важливі для українців сторінки біографії класика світової літератури.

 • Олександр ДАНИЛЕЦЬ

  Політ над гніздом «білого лебедя»

  Улітку 2007 року в гості до нас приїжджав родич  із близького зарубіжжя, історик за освітою. Першого дня, коли заговорили про культурну програму, гість повідомив, що він дуже хоче побувати на аеродромі Полтава, де, за його інформацією, стоять просто неба стратегічні ракетоносці.

 • Вінниччина — перлина Поділля

  Сотні тисяч туристів щороку відкривають для себе цей чарівний край мальовничих пейзажів і дивовижних витворів природи, загадкових археологічних знахідок та визначних історичних подій. Вінниччина також вабить вишуканістю палаців, величчю храмів, розмаїттям музеїв. Тут народилися і творили Микола Леонтович, Михайло Коцюбинський, Іван Богун та багато інших видатних особистостей.

 • Ключ до управління власним життям

  Кожна людина хоче бути успішною та щасливою. Але, на жаль, далеко не кожній це вдається повною мірою. Головна причина криється в тому, що чимало людей  не вміють ефективно керувати своїм та навколишнім життям. Більшість прагне простих рішень для непростих життєвих ситуацій або ж пливе за течією. Звісно ж, у таких ситуаціях результати часто бувають невтішними. У разі певного вибору ми часто керуємося не ґрунтовно виваженими рішеннями на підставі об’єктивної інформації, а власними спонтанними почуттями, бажаннями, надією на щасливий випадок. Тож часто замість насолоди від життя маємо проблеми в сім’ї, на роботі, із друзями, зі здоров’ям.

 • Доступні ліки

  У квітні 2017 року уряд розпочав програму «Доступні ліки». Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

 • Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну прутків з вуглецевої та інших легованих сталей походженням з Республіки Білорусь та Республіки Молдова

  Відповідно до Закону України «Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту» (далі — Закон) Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі — Комісія) розглянула подані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України матеріали про хід проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну прутків з вуглецевої та інших легованих сталей походженням з Республіки Білорусь та Республіки Молдова та за результатами розгляду встановила, що існує необхідність продовження строку проведення антидемпінгового розслідування.