• Створювати джерела генерації допоможуть пільгові позики

  «Цього місяця ми маємо одразу кілька історичних подій, які змінять Україну та наше місце у світі. Перша — Саміт миру. Це унікальний захід, який починає реальний шлях до справедливого миру. Друга — початок переговорів про вступ України в ЄС. Уже 25 червня проведемо Міжурядову конференцію Україна — ЄС, яка знаменує формальний початок переговорів про наш вступ»,  — такими словами розпочав промову на вчорашньому засіданні уряду Прем’єр-­міністр Денис Шмигаль.

 • Щоб батьки менше хвилювалися

   Днями відбулося відкриття сучасного антирадіаційного бомбосховища в дитсадку на Київщині. Проєкт вартістю 500 000 євро профінансували Литва й Тайвань, він забезпечив обладнане сховище місткістю 90 осіб для вихованців та персоналу садочка.
  «Садочок, який працює, — не лише чинник розвитку дітей, їхніх навичок, що дуже важливо. Це також чинник розвитку економіки, бо садочок із сучасним укриттям дає змогу батькам працювати. Тож дякую партнерам за цю інвестицію і в людський капітал, і в українську економіку», — зазначив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

 • «Краще бути, ніж здаватися»

   Втеча до навчального центру «Правого сектору». Служба у 8 полку Сил спеціальних операцій та Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Важкі бої за Київщину. Штурм острова Зміїний. Виконання спеціальних завдань на Луганщині. Останній бій... Це лаконічні рядки бойової біографії Героя України (посмертно) молодшого лейтенанта Олександра Чуба на псевдо «Вікінг».

 • Провідні галузі демонструють позитивні тенденції

   У травні 2024 року ВВП України зріс на 3,7% [±1%]  порівняно із травнем торік. Попри сповільнення зростання економіка продовжує відновлюватися. Такі оцінки оприлюднили в Мін­економіки. У підсумку за січень — травень 2024 року зростання ВВП оцінюють на рівні 4,3% [±1%] порівняно з таким самим торішнім періодом.

 • Спільні проєкти приваблять інвесторів

   Третій Українсько-польський форум відкрили співголови Українсько-польської міжурядової економічної комісії віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук і міністр розвитку і технологій Республіки Польща Кшиштоф Пашик. Форум організували Польська агенція інвестицій та торгівлі, Міністерство розвитку і технологій Республіки Польща, Польсько-українська господарська палата і Національна господарча палата Польщі. Стратегічними партнерами виступили Мінреінтеграції та Посольство Республіки Польща.

 • Кадрові питання

  Президент України

  звільнив
  уповноважив

 • Послуги і можливості: всюди й для кожного

   За останні кілька років Україна істотно просунулася в питаннях формування політик, які стосуються безбар’єрності та інклюзивності. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради з питань безбар’єрності за участі першої леді Олени Зеленської.

 • Підготовлені, професійні, вмотивовані

   18 червня в Національному університеті оборони відбулась урочиста церемонія випуску слухачів стратегічного та оперативного рівнів підготовки. У заході взяли участь Президент України Володимир Зеленський, міністр оборони  Рустем Умєров та головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

 • Доступні кредити посилять енергонезалежність

   Відтепер доступні кредити можна буде отримати на будівництво та облаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок. Кабінет Міністрів  під час учорашнього засідання ухвалив постанову, якою розширив сферу дії програми «Доступні кредити 5—7—9%». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

 • «Ми маємо зупинити цю війну»

   Зібрання представників такої кількості поважних країн, організацій і релігійних лідерів на Глобальному саміті миру свідчить про те, що мир потрібен усім. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції за підсумками Саміту у Швейцарії, який відбувся 15—16 червня.