• Ірина ПОЛІЩУК

  Чи вплине заборгованість на отримання субсидії

  Останнім часом багато киян скаржаться на те, що в їхніх платіжках з’явилися борги. Здебільшого вони стосуються користування гарячою та холодною водою й водовідведення. Цікаво, що такі проблеми є навіть у тих, хто за все платить вчасно. 

 • Володимир КОЛЮБАКІН

  Селянам більше до вподоби дотації

  Багато показників, закладених у щойно затвердженому проекті державного бюджету на наступний рік, викликають у сільгоспвиробників серйозні зауваження. Так, у зверненні, яке підписали недавно представники Всеукраїнської аграрної ради, Української аграрної конфедерації, Аграрного союзу України, Українського клубу аграрного бізнесу та Асоціації «Союз птахівників України», стверджується: скорочення обсягів бюджетної дотації на фінансову підтримку сільгосптоваровиробників удвічі порівняно з цим роком (2 млрд замість 4 млрд) невиправдане.

 • Катерина МАЦЕГОРА

  Мальта відкриває нам шлях до Північної Африки

  Про початок офіційної церемонії зустрічі Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Преки жителі та працівники урядового кварталу дізналися першими. Протокол державного візиту вимагає чітких і вкрай гучних гарматних пострілів, які луна рознесла з Маріїнського парку. Приїздила до Києва поважна гостя на запрошення Президента Петра Порошенка. Хоча візит такого рівня був першим за історію дипломатичних відносин держав, їхнім главам цілком вистачило дня на проведення переговорів, зустріч із представниками ЗМІ та участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі. 

 • Микола ШОТ

  Спробуйте хрустку свіжу запашну книжку до кави

  Фестиваль тривав три дні під гаслом «Бібліотечний тренд файного міста». У цей девіз, каже заступник голови міськради Леонід Бицюра, вклали такий зміст: книгозбірня — це не лише набір книжок, це ідея, розум, дія. 

 • Олександр КРЮЧКОВ

  Збиткові рейси?

  Автостанція «Південна» в Києві. За двадцять сьома. Шукаю автобус на Тетіїв. Найближчий — Київ — Іллінці, як підказує розклад, за 20 хвилин. Знаходжу його на платформі: вільні місця ще є, але водій безапеляційно направляє до каси автовокзалу.

 • Соціальний захист військовослужбовців – пріоритет уряду нашої держави

  Відповідно до статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», кожному учаснику бойових дій в Україні надаються пільги. Основні з них: 75-відсоткова знижка квартирної плати та вартості комунальних послуг;  першочергове забезпечення жилою площею; безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту; безплатне одержання лікарських засобів за рецептами лікарів; щорічна разова грошова допомога до 5 травня тощо. 

 • Amillidius (Аміллідіус) — створює і захищає репутацію вашого бізнесу в Інтернеті

  Веб-студія Amillidius вже 7 років надає весь пакет послуг з digital marketing, хоча починалося все зі створення й оптимізації сайтів. Сьогодні ж «Аміллідіус» — це професійна команда фахівців, які знаються на всіх напрямах і тонкощах інтернет-маркетингу — від залучення клієнтів до боротьби з негативом. Якщо ваш бізнес поки далекий від Інтернету або розкрутка є, але просувається дуже повільно, вам варто звернутися в «Аміллідіус». Відгуки про нього визначають працівників компанії як хороших і відповідальних фахівців, які виконують усі завдання якісно і в обумовлені терміни. Тож клієнти цієї веб-студії більше не хвилюються за розвиток свого бренду в мережі — ця справа під наглядом надійних людей.

 • Щоб міцнішав нерв української армії (Фоторепортаж)

  День захисника України щиро й органічно входить у наше сьогодення. Авторитет армії зростає. Підтримка наших військових урядом і народом також. Лише за останній рік армії приділено стільки уваги і, зважте, поваги, що і військові, й цивільні зауважують на видимому зростанні потенціалу Збройних сил. 

 • У гуртожитку жити краще, ніж у казармі

  У Центральному спортивному комплексі Збройних сил України Верховному Головнокомандувачу, Президентові Петру Порошенку показували проекти гуртожитків для військовослужбовців. Огляд модернізованого матеріально-технічного забезпечення ЗСУ наштовхнув главу держави на таку думку: «Коли я служив в армії, в казармах не могли навіть мріяти, що коли-небудь військовослужбовець матиме подібні умови. Для військовослужбовця-контрактника забезпечуватимуть абсолютно нову якість умов проживання, передбачену стандартами НАТО». 

 • Шлях до порозуміння: у пошуках спільної мови

  Коли цього тижня Україну відвідував міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сіярто, він проігнорував зустріч з колегою Павлом Клімкіним, мотивуючи це образою з приводу мовної статті нашого Закону «Про освіту». Натомість іноземний дипломат поспілкувався з угорською громадою Закарпатської області й гордо відбув на батьківщину.