• З Днем Незалежності, Україно!

  Редакція «Урядового кур’єра» вітає  громадян України з Днем Незалежності!

 • Луганщина зустрічає свято музикою

  «Колектив створено два роки тому за участі Миколаївського військового оркестру 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗСУ та за підтримки нашого командира. Це втілення його мрії. Музик у нас 14, є військовослужбовці й навіть жінка, яка грає на трубі.

 • Любомира КОВАЛЬ

  Під бойовими прапорами

  Виставку історичних і бойових знамен, які символізують боротьбу української армії та народу за Незалежність нашої держави, кияни і гості міста можуть відвідати у Центрі культури і мистецтв Служби безпеки України (вул. Іринінська, 6). Її приурочено до Дня Державного прапора та 28-ї річниці Незалежності.

 • Україна між минулим і майбутнім

  Перед Днем Незалежності України ми завжди згадуємо, який нелегкий шлях боротьби пройшов український народ за право мати свою національну державу, де можна вільно жити за власними правилами і споконвічними традиціями. Були на цьому шляху події і роки, які назавжди увійшли в історію народу, його свідомість. Іноді вони були тяжкими і сумними, наповнені горем і политі кров’ю. Однак усі випробування неодмінно засвідчували прагнення українців до вільного і щасливого життя.

 • Патріотка зі Станиці Луганської

  На хвіртці чужої дачі, яка після втечі з Луганська прихистила волонтерську родину Наталії Журбенко, причеплено табличку «Територія України». Ні, земля довкола будиночка у Станичнолуганському районі — територія підконтрольна Україні, але не затишна для людини, в якої серце сповнене любові до рідної землі, патріота. Щоб так думати, у Наталії чимало причин.

 • Олександр КРЮЧКОВ

  Хорошого воїна Бог береже

  Нещодавно побачив в одному з телевізійних випусків новин сюжет з фронту. Кореспондент з оператором розповідали, що в районі Докучаєвська на Донеччині ділянку фронту тримають бійці збірної (як жартують наші морпіхи) країн НАТО. На шостому році війни! Відтак вирішив поцікавитися і сам, що спонукає іноземців іти воювати на Донбас за Україну?

 • Буковинська «Маргарет Тетчер»

  Нові тротуари й переходи, світлодіодне вуличне освітлення, центр надання адмінпослуг, величезний зал для різних видів спорту й сучасне футбольне поле — усе це в буковинському селі Мамаївці з’явилося за останній рік, відколи тут утворено ОТГ. Сімейні лікарі тут їздять до пацієнтів додому, а найкращі учні отримують премії.

 • Любомира КОВАЛЬ

  Квіткові історії про 14 чемпіонів

  Співоче поле нині милує око киян і гостей міста традиційною виставкою квітів до Дня Незалежності. Цього року її присвячено провідним українським спортсменам, які прославили нашу країну у світі здобутками та перемогами, ставши гордістю нації.

 • Артемій СУРІН: «Радикальним для мене може бути тільки добро»

  Після навколосвітньої подорожі Артемій Сурін нарозхват. Уклинююсь з інтерв’ю між телезйомкою і його відльотом до Монако. Наше спілкування почалося в яхт-клубі столиці й продовжилося в авто. Тьома, як звуть його друзі, — багатогранна особистість. А як він сам себе позиціонує?

 • Володимир КОЛЮБАКІН

  Пам’ятати, щоб не повторити

  Тоталітаризм — у нас це неможливо? Не варто розслаблятися, загроза тоталітаризму існує, доки є охочі його запровадити. Наочний приклад — наші східні сусіди, які після нетривалої спроби побудувати в себе демократичне суспільство радісно скотилися в болото дрімучої диктатури.