• Час дискусій минув, потрібні дії

    Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв онлайн-участь у зустрічі міністрів закордонних справ та оборони держав-членів ЄС разом з міністром оборони України Рустемом Умєровим.

    Глава МЗС поінформував європейських колег про критичні потреби нашої держави для протидії російській агресії та зміни ситуації на полі бою на користь України. Він нагадав заклик Президента Володимира Зеленського до негайних дій, а не дискусій заради підтримки нашої держави.

  • Завдання: зберегти і наростити потенціал

    Відповідне фінансування допоможе регіону біля лінії фронту, який постійно потерпає від ворожих обстрілів та є одним з головних центрів прихистку внутрішньо переміщених осіб, зберегти промисловий потенціал і розвивати малий і середній бізнес.

    Під час робочої поїздки до Дніпра Президент Володимир Зеленський узяв участь у презентації економічної платформи «Зроблено в Україні».

  • Солідарність переростає в допомогу

    Такий висновок можна зробити після візиту в нашу країну віцеканцлера — федерального міністра економіки та захисту клімату Німеччини Роберта Габека. Під час зустрічі з ним Президент України Володимир Зеленський високо оцінив усебічну підтримку України від ФРН у боротьбі з російською агресією. Зокрема, він відзначив допомогу регіонам.

  • Оператор БпЛА Повітряних сил ЗСУ із позивним «Льотчик»: «Наших бойових пташок вороги бояться, немов кари небесної»

    Позивний «Льотчик» з’явився у нього ще 2014 року, коли добровольцем пішов у зону АТО. І неспроста. Бо за плечима мав хобі, тобто улюблене заняття на все життя — авіамодельний спорт і мала авіація. Закономірно, що встиг стати майстром спорту з пілотажу, оскільки Кіровоградська льотна академія, де навчався, свою справу добре знала.

  • Співпрацювати критично важливо

    Під час робочого візиту у Сполучені Штати Америки Прем’єр­міністр України Денис Шмигаль провів зустрічі з очільниками міжнародних фінансових організацій, представниками уряду й Конгресу США та бізнесовими колами. Актуальними темами обговорення стали не лише підтримка України та співпраця, а й досвід нашої держави у збереженні економічної стабільності попри повномасштабне вторгнення рф.

  • Народжена війною, але покликана оберігати мир

    Від початку повномасштабного вторгнення армії російської федерації на територію України наші Збройні сили потребували додаткового ресурсу для відсічі. Тож вище військове керівництво терміново ухвалило рішення про формування нових бойових бригад. Однією з них і стала 46 окрема аеромобільна бригада Десантно­штурмових військ ЗСУ. Офіційною датою її створення вважається 5 квітня 2022 року. 

  • Перспективні проєкти чекають на інвесторів

    Залучення американських інвестицій потрібне українській економіці для відбудови та зростання. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час брифінгу зі спеціальною представницею США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер.

  • Усі в плюсі

    Для посилення економіки й армії українців закликають купувати продукцію національних виробників, а виробників — маркувати свої товари логотипом «Зроблено в Україні», який з’явився у вільному доступі.До кампанії вже долучилися найбільші мережі супермаркетів країни: на рекламних площах у магазинах «Сільпо», АТБ, Novus, Varus, «Ашан» покупців закликають звертати увагу на країну-виробника та обирати саме українські товари. А десятки брендів найпопулярніших товарів уже працюють над тим, щоб їхня маркована новим лого продукція незабаром потрапила на полиці магазинів.

  • Внесок у безпеку української землі

    Наша країна прагне поглибити співпрацю з данськими виробниками для створення спільних підприємств з виробництва обладнання для розмінування українських земель. Про це зазначила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко, зустрічаючись із генеральним директором данської компанії Hydrema Яном Вернером Єнсеном в Копенгагені 15 квітня 2024 року.

  • Партнери готові підтримувати й надалі

    Загальний обсяг коштів, передбачений Ukraine Facility, — 50 млрд євро. З них на бюджетну підтримку буде спрямовано 38,27 млрд євро, інвестиційний фонд — 6,97 млрд євро, на технічну та адміністративну підтримку — 4,76 млрд євро.