№94 (8019)
-
Україна знову стоїть на захисті справедливості
У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939—1945 років Прем’єр-міністр Денис Шмигаль разом із Президентом України Володимиром Зеленським та першою леді Оленою Зеленською вшанували пам’ять жертв Другої світової війни. На заході також були присутні Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, дипломати та урядовці.
-
Зло обов’язково програє
Глава держави наголосив, що День пам’яті та перемоги над нацизмом — це день, який ми відзначаємо разом з усім світом, з усіма, хто 80 років тому боровся за життя, аби зло програло, аби «ніколи знову».
«На жаль, три роки тому це знову повторилось, і так само, як колись, над Києвом знову заревіла сирена повітряної тривоги, зло знову пішло на нашу землю українську, — сказав Володимир Зеленський. — Уранці 24 лютого на Хрещатику було пусто — ні машин, ні людей. Зараз тут життя, ви бачите.
Архів публікацій
-
президент україни
-
Урядовий портал
-
УКРІНФОРМ
-
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
-
урядова гаряча лінія 1545
-
ДЕРЖБЮДЖЕТ 2025
-
АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПОРТАЛ