Уряд виплатив українцям 443 млн грн кешбеку за купівлю товарів українського виробництва у березні. Це рекордна сума за один місяць від старту програми у вересні 2024 року. Виплати отримали 3,4 млн учасників програми, які накопичили понад 2 гривні кешбеку та активували картки для виплат Національного кешбеку в застосунку Дія. Про це повідомляє пресцентр Урядовий портал.
За увесь час дії програми українці отримали близько 2 млрд грн кешбеку від держави:
- за вересень – 37,2 млн грн
- за жовтень – 119,2 млн грн
- за листопад – 232 млн грн
- за грудень і січень – 714 млн грн
- за лютий – 384 млн грн
- за березень – 443 млн грн
На що можна витратити кешбек?
Кошти можна витратити до кінця 2025 року на комунальні та інші послуги, книжки та ліки, зареєстровані в програмі — перелік на сайті. Також їх можна спрямувати на благодійність або задонатити на ЗСУ.
Як працює програма?
Кешбек у розмірі 10% нараховується за купівлю споживчих товарів українського виробництва, зареєстрованих у програмі і придбаних у точках продажу, що беруть участь у програмі. Щоб перевірити, чи є кешбек на той чи інший товар, можна скористатися сканером штрихкодів у застосунку Дія.
Як споживачу приєднатися до програми?
Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок одного з 20 банків.
Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції за цими картками в магазинах-учасниках програми для нарахування кешбеку.
Відкрити фізичну чи віртуальну картку Національний кешбек, куди зараховуватиметься кешбек за програмою.
У застосунку Дія в розділі Сервіси обрати картку для виплат Національний кешбек того банку, в якому ви оформили картку.
Важливо! Щоб отримати кешбек, потрібно оплачувати покупки саме тими картками, які ви зазначили під час реєстрації в програмі.
Довідково
Проект реалізується Міністерством економіки у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком, Кабінетом Міністрів України, Державною податковою службою, Ощадбанком та уповноваженими банками України і Урядовим контактним центром. Технологічним партнером у реалізації програми виступає міжнародна платіжна система Mastercard. Операційним партнером проекту є міжнародна компанія платіжних технологій Visa.