Майстер-клас у La Scala, випуск музичного альбому, запис компакт-диска виспівав собі у місті з промовистою назвою Пафос, що на Кіпрі, соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Сергій Сулімовський. А найдорожчою нагородою для молодого співака став диплом лауреата ІІІ Міжнародного музичного фестивалю «MUSIC OPEN PAFOS — 2013», який цього разу був присвячений 200-річчю відомого композитора Джузеппе Верді.

Узяти участь у цьому престижному дійстві й представити Україну нарівні зі знаними артистами багатьох країн Сергія запросили співзасновники фестивалю — російський композитор Олександр Морозов та продюсер Марина Паруснікова. Їм сподобався молодий співак із прекрасним голосом і яскравим артистизмом.

«Його доля — свідчення того, що талант разом із цілеспрямованістю й наполегливістю долає всі перешкоди, — так відгукується про Сергія директор-розпорядник колективу естрадних виконавців філармонійного центру Тетяна Шевченко. — Співати Сергій почав дуже рано.

Виховувала його мама, їхнє матеріальне становище було скрутним, тому першою сценою для хлопця став підземний перехід, де він виконував популярні пісні під гітару. Там його і запросили взяти участь у обласному конкурсі молодих виконавців «Сівертон». Сергій став переможцем».

Далі було навчання і ще багато конкурсів. Сергій став провідним солістом-вокалістом, улюбленцем чернігівської публіки.

У підготовці складної програми до фестивалю на Кіпрі Сергієві допомагала концертмейстер філармонійного центру заслужений працівник культури України Світлана Пилипенко. А поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримці голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка.