ФУТБОЛЬНІ СПАРИНГИ. Київський футбольний клуб «Динамо» обіграв на підготовчих зборах в Іспанії швейцарський «Базель» — 1:0. М’яч на 43-ій хвилині забив хорватський легіонер Ніко Кранчар, передає УНН з посиланням на прес-службу «Динамо».

«На 43-ій хвилині «Динамо» зуміло добитися успіху. Атака киян по центру завершилася пасом Мехмеді лівіше на хід Кранчару, який вискочив сам на сам із голкіпером і пробив метрів з 10-ти, — м’яч ударився в штангу, а від неї залетів у сітку — 1:0. Це перша перемога «Динамо» в 2013 році», — зазначається в повідомленні.

Раніше в Іспанії «Динамо» поступилося угорському «Ференцварошу»(2:3) і румунському клубу «Стяуа» (0:2).

Наступний контрольний поєдинок «Динамо» проведе найближчої суботи, 26 січня. Суперником киян цього разу стане ще один швейцарський клуб — «Люцерн». Цей спаринг підведе риску під зборами «Динамо», відразу після закінчення поєдинку «біло-блакитні» повернуться до Києва.