ВІЗИТКА КОНКУРСУ. На Дніпропетровщині ініціюють створення в стилі петриківського розпису логотипу пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який має відбутись в Україні, передає УНН з посиланням на Радіо Свобода.

З ідею й розробками проектів такого логотипу виступив молодий майстер петриківського розпису з селища Петриківка, студент-третьокурсник Львівської національної академії мистецтв Ігор Лісний. Юнак запропонував кілька варіантів логотипу.

З його слів, у своїх розробках він використав мальовки відомих петриківських майстрів Олександра Опарія та Олени Ярмолюк, а також свою власну.

«Ідея оздобити петриківським розписом якусь масштабну міжнародну подію не нова, її озвучували багато разів багато людей. Просто мені вдалося візуалізувати, як це може виглядати. Та й на часі це, напевно. Петриківка – унікальне мистецтво, визнане ЮНЕСКО, це справді візитівка України в світі», – сказав Ігор Лісний.

Він також розповів, що після того, як його ідея почала активно ширитися в мережі та ЗМІ, він зібрав мейли та сторінки в соціальних мережах можливих учасників оргкомітету «Євробачення- 2017» й надіслав їм свої пропозиції.

«Поки що відгукнулися лише з міністерства з питань євроінтеграції, написали, що розглянуть пропозицію», – додав Ігор Лісний.