Собака на прізвисько Халк — офіційно визнаний найбільшим пітбулем у світі з вагою до 86 кілограмів. Про це повідомляє Mirror.

Власники тварини Марлон та Ліза Греннан є засновниками всесвітньо відомої компанії Dark K9s в Нью-Гемпширі, США. Спеціалізуються на підготовці елітних собак для захисту поліцейських, зірок та мільярдерів в усьому світу. Вони обожнюють свого собаку та стверджують, що він готовий виконувати будь-яку команду своїх господарів. У разі необхідності, встане на їхній захист, не шкодуючи власного життя.

Нещодавно Ліза поділилася фотографіями у соцмережі, на яких її 3-місячний син Джексон «грається» з гігантським псом. Деякі користувачі замилувалися цією дружбою, але більшість були шоковані нерозважливою безпечністю батьків. Адже Халк передусім бійцівська собака, нехай і тренована.

Однак Марлон та Ліза впевнені в тому, що Халк нізащо не скривдить їхнього сина. До того ж, їхній старший син Джордан також виховувався пітбулем.

Собака важить у 24 рази більше, ніж дитина. Тато Марлон впевнений, що правильно навчений пес не є небезпечним. Він розповідає, що Халк першим біжить до малюка, коли чує його плач або якесь занепокоєння. Батько впевнений, що пітбуль може бути відмінною нянею.

«Коли ми привезли Джексона додому, Халк від нього не відходив. Весь час сидів поруч. Він дивився, як я доглядала за дитиною. Підходив перевірити його, коли він починав плакати. Халк — ідеальний захисник та няня. Він дійсно любить Джексона, ви можете побачити це в очах собаки», — стверджує Ліза Греннан.