Президент Петро Порошенко ознайомився з підготовкою виставки дитячих малюнків, яка відкриється в будівлі Адміністрації Президента у Міжнародний день захисту дітей 1 червня, та авторами малюнків. Про це глава держави написав на своїй сторінці у Facebook.

«Щойно між робочими зустрічами зайшов подивитися, як працюють діти, які прикрашають 2-й поверх Адміністрації Президента патріотичними малюнками. Серед юних художників, з якими я познайомився сьогодні, діти з родин воїнів АТО та родин, які були змушені покинути свої домівки на Донбасі і переїхати до Києва. На виставці будуть представлені роботи переможців міжнародного конкурсу малюнку «Де я там мій прапор», який проводився серед юних українців по всьому світу. Уявіть собі: тут будуть керівники держав, гості України. І коли вони все це побачать не закохатись в Україну буде просто неможливо», написав пан Порошенко.

Як повідомляє прес-служба глави держави, на виставці в АП будуть представлені 16 робіт переможців міжнародного конкурсу малюнку «Де я там мій прапор», у якому взяли участь 86 дітей з 22 країн. Також на виставці будуть дитячі малюнки, присвячені Україні та встановленню миру в нашій державі.