Створити єдину чітку та логічну правову основуКабінет Міністрів на засіданні в середу ухвалив важливі рішення, спрямовані на розбудову сучасної ефективної системи ветеранської політики.
У фокусі прифронтові регіони Координаційний штаб об’єднує роботу структур, що відповідають за енергетику, транспорт, воду, тепло і зв’язок: Міненерго, Укренерго, Нафтогазу, ЦОВВ, обласних військових адміністрацій та операторів критичної інфраструктури.
«Зимова підтримка»: перші виплатиПонад 10 мільйонів українців подали заявку на 1000 грн у межах програми «Зимова підтримка». Про це повідомила Прем’єр-міністр Юлія Свириденко.
Завдання: пройти з теплом усю зиму попри виклики війниПровели засідання Антикризового енергетичного штабу за участі профільних міністерств та енергетичних компаній, щоб оцінити стан енергосистеми, узгодити алгоритми реагування на виклики війни в різних сценаріях. Про це повідомила Прем’єр-міністр Юлія Свириденко.
Рішення, здатні зберегти тисячі життівУкраїнські урядовці, партнери з ініціативи Team Europe, до якої входять Фінляндія, Європейський Союз, Литва, Бельгія, Ірландія, Швеція, а також міжнародні фінансові установи Європейський інвестиційний банк та Світовий банк, започаткували ініціативу, спрямовану на допомогу Україні в захисті цивільного населення від постійних ракетних і безпілотних атак росії.
Від Майдану до Курщини та БілгородщиниА розпочалося все з Майдану. Строкову службу Сергій проходив у військовій частині А3030, Київ, внутрішні війська. Тодішній президент Янукович залучав ці підрозділи до протистояння з учасниками Революції Гідності.
Україна підтверджує свою роль глобального гарантаНаша країна не просто експортує зерно, а готова постачати продукти харчування світового рівня, ділитись агротехнологіями, підходами до зрошення та переробки з країнами Глобального Півдня для зміцнення продовольчої безпеки у світі.
Країна пишається своїми спортивними героямиПрезидент Володимир Зеленський зустрівся з учасниками національної паралімпійської збірної команди України — чемпіонами та призерами ХVIІ літніх Паралімпійських ігор у Парижі та відзначив їх державними нагородами. У церемонії також узяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр молоді та спорту Матвій Бідний.
Які регіони не готові до третього етапу пом’якшення карантинуНа своїй сторінці у Фейсбук уряд поінформував, які карантинні обмеження послаблено з 1 червня, та які регіони до цього поки що не готові.
30 серпня 2017 Зсідання уряду 30 серпня 2017 року Facebook Twitter Google+ 27.08.2017 У Польщі українські льотчики вразили вищим пілотажем 22.08.2017 Виставка військової техніки «Міць нескорених» 18.08.2017 Засідання Кабінету Міністрів України - трансляція 18.08.2017 Фотовиставка фотожурналіста Олександра КЛИМЕНКА 17.08.2017 Як столиця готується до параду на День Незалежності 14.08.2017 У центрі Києва розгорнули найбільший у світі прапор Ічкерії 12.08.2017 19-річна українка Юлія Левченко сенсаційно стала срібним призером чемпіонату світу із стрибків у висоту 11.08.2017 Так господарюють окупанти в анексованому Криму 04.08.2017 На лінії розмежування блокуватимуть російські канали 02.08.2017 Ракета-носій "Вега" з українським двигуном успішно вивела на орбіту два супутники 27.07.2017 На дорогах Києва з’явився «космічний» автобус 21.07.2017 Нобелівський лауреат Роалд Хоффман звернувся до своїх земляків, жителів Золочева 18.07.2017 Над Харковом встановили «парашутний» рекорд 17.07.2017 Генштаб опублікував відео з навчань повітряно-десантних військ 16.07.2017 Український пілот-ас показав фігури вищого пілотажу на авіа шоу в місті Фейфорд (Велика Британія)