Агресор має відшкодувати та заплатити за збитки Уряд продовжує працювати над тим, щоб росія відшкодувала та заплатила за збитки, завдані Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час першого засідання Міжвідомчої робочої групи з питань використання/вилучення на користь України заморожених/конфіскованих суверенних активів росії, яке відбулося 13 березня.
Індекс споживчих цін у лютому 2025 року У лютому 2025 року щодо січня 2025 року індекс споживчих цін становив 100,8%, за період січень—лютий 2025 року — 102,0%, за період січень 1998 року — лютий 2025 року — 2388,4%.
Не можна виправдовувати нерівність 18 вересня у світі відзначають Міжнародний день рівної оплати праці (Equal Pay Day). Цей день — символ тривалої боротьби за рівну оплату за роботу рівної цінності, а також початок нового етапу на шляху подолання дискримінації жінок на ринку праці.
Громадяни за рік збільшили обсяг інвестицій в ОВДП на понад 30% Безпека і оборона — головний напрям спрямування коштів, що залучені від випуску ОВДП. Інвестиції в державні облігації разом з міжнародною фінансовою допомогою продовжують сприяти фінансовій стійкості країни в умовах повномасштабної війни.
Бути стійкими та готовими до будь-яких викликів Зустріч міністрів внутрішніх справ Фінляндії Марі Рантанен і України Ігоря Клименка — продовження діалогу між країнами в межах Угоди про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку, укладеної 3 березня 2024 року.Після покладання квітів до Стіни Пам’яті полеглих Героїв на Михайлівській площі фінська та українська делегації відвідали Ситуаційний центр МВС України, де мали змогу ознайомитися із сучасними технологіями моніторингу та аналізу безпекової ситуації в країні.
Освітня інвестиція в майбутнє Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно з Іспанським агентством міжнародного співробітництва для розвитку (AECID) та урядом України відбудує Мирчанську гімназію в Київській області за моделлю Нової української школи. Для 76 учнів і 18 вчителів буде створено безпечне сучасне інклюзивне місце для навчання та розвитку.
Зміни для прозорих та ефективних закупівель Кабінет Міністрів укотре розширив перелік лікарських засобів на 27 позицій та на 42 позиції медичних виробів, обов’язкових до закупівлі закладами охорони здоров’я через електронний каталог Prozorro Market. Відповідні зміни ухвалено на засіданні уряду 11 березня та закріплено в урядовій постанові №278, яка набирає чинності з 1 квітня 2025 року.
Країна пишається своїми спортивними героямиПрезидент Володимир Зеленський зустрівся з учасниками національної паралімпійської збірної команди України — чемпіонами та призерами ХVIІ літніх Паралімпійських ігор у Парижі та відзначив їх державними нагородами. У церемонії також узяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр молоді та спорту Матвій Бідний.
Які регіони не готові до третього етапу пом’якшення карантинуНа своїй сторінці у Фейсбук уряд поінформував, які карантинні обмеження послаблено з 1 червня, та які регіони до цього поки що не готові.
24 лютого 2022 Звернення Президента України Facebook Twitter Google+ Звернення Президента України 23.02.2022 Звернення Президента після зустрічі з лідерами всіх парламентських фракцій і груп 22.02.2022 Звернення Президента України за підсумками засідання РНБО 21.02.2022 Виступ Президента України на 58-й Мюнхенській конференції з питань безпеки 16.02.2022 Звернення Президента України щодо єдності українського суспільства 03.02.2022 Звернення Президента України Володимира Зеленського до громадян 24.08.2021 Промова Президента Володимира Зеленського з нагоди 30-ї річниці незалежності України 03.08.2021 Міністерство культури та інформаційної політики презентувало айдентику до святкування 30-ї річниці Незалежності України 28.07.2021 Володимир Зеленський привітав вірян з нагоди Дня Хрещення Київської Русі – України 23.07.2021 Володимир Зеленський звернувся до українських олімпійців 11.06.2021 Як пройшло кільцеподібне сонячне затемнення: відео 04.06.2021 Звернення Президента України за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони 4 червня 2021 року 14.05.2021 Результати засідання Ради національної безпеки і оборони 14 травня: звернення Президента України 08.05.2021 Звернення Володимира Зеленського з нагоди Дня пам'яті та примирення 06.05.2021 Володимир Зеленський та Ентоні Блінкен провели спільну пресконференцію 02.05.2021 Президент України привітав українців з Великоднем