У ДЕВ’ЯТКУ! Доки Україна готується до Євро-2012, хмельницькі міліціонери-футболісти вже здобули перемогу серед своїх колег із семи країн Європи. На Міжнародному турнірі серед поліцейських з футзалу, що проходив у голландському місті Лейден, хмельничани  стали першими з-поміж 37 команд. У фіналі українські правоохоронці з рахунком 2:0 обіграли  італійських карабінерів.

Вдалі виступи на світових та європейських турнірах з міні-футболу серед поліцейських вже давно стали традиційними  для спортивної команди управління МВС України у Хмельницькій області. Цього разу, аби здобути почесний трофей,  їм довелося зіграти 11 ігор, під час яких у ворота суперників забили 40 голів. Натомість у власні ворота українці пропустили лише три м’ячі. Найважче хмельничанам довелося у фіналі, коли вони на ігровому полі зійшлися у поєдинку з господарями майданчика. У півфіналі змагалися з німецькою командою і за дві хвилини до закінчення другого тайму забили три переможні голи, які так і залишились без відповіді. Одного з гравців команди УМВС України у Хмельницькій області — старшого лейтенанта міліції Олексія Колесникова, інспектора відділу професійної підготовки управління кадрового забезпечення УМВС, визнали найкращим бомбардиром турніру за 13 забитих голів, повідомляє прес-служба МВС.