ФУТБОЛ. Туринський «Ювентус» вийшов до фіналу Кубка Італії, пройшовши за сумою двох матчів «Мілан» – 4:3, передає ТСН.

На 28-й хвилині зусиллями капітана Алессандро Дель П'єро «Ювентус» відкрив рахунок.

На початку другого тайму Джамель Месба встановив рівновагу. А за дев'ять хвилин до завершення основного часу Максі Лопес зрівняв рахунок у протистоянні, перевівши гру в овертайм.

Господарі створили кілька нагод у додатковий час, після чого Мірко Вучініч чудовим ударом із 25 метрів поцілив у верхній кут воріт.

Цей гол вивів його команду в фінал, де підопічні Антоніо Конте 20 травня зустрінуться з переможцем пари «Наполі» – «Сієна», які свій матч зіграють у середу, 21 березня.