Власники пошкодженого житла витратили на ремонти за програмою «єВідновлення» понад 1 мільярд гривень. На сьогодні із цих коштів переважну кількість було витрачено на придбання будівельних матеріалів та скла.

«Гроші за програмою державної грошової допомоги «єВідновлення» цільові, і їх можна витратити лише на будівельні матеріали та послуги для ремонтів. Понад 2 тисячі підприємців будівельної галузі пропонують свої послуги, переважна кількість — малий та середній бізнес. Для них це нагода стати видимими та забезпечити своїми послугами тих, хто цього надзвичайно потребує. Важливо, що гроші на допомогу повертаються в українську економіку та посилюють її», — зазначив віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Уже 2307 представників бізнесу приєдналися до «єВідновлення». Із них 296 (13%) — юридичні особи, 2011 (87%) — ФОПи.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктуризазначає, що для приєднання до програми необхідно подати заяву через «Дію», попередньо перевіривши, чи бізнес відповідає умовам програми. Бізнес повинен мати відповідні МСС-коди. Подивитися повний перелік та подати заяву на участь можна напорталі «Дія».

Загалом понад 69 тисяч українців подали заявки на отримання грошової допомоги для відновлення пошкоджених домівок, а понад 37 тисяч вже отримали її, повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

ДОВІДКОВО

Послугу «єВідновлення» для бізнесу розроблено у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури і Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID/UK aid проєкту «TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах» та Проєкту підтримки «Дія», що впроваджує UNDP Ukraine/ПРООН в Україні за підтримки Швеції.