У рамках українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2016» підрозділ ВДВ та вертолітники армійської авіації відпрацювали спільні дії під час атаки на укріплений район умовного противника, передає УНН з посиланням на сайт Міноборони.

Курсанти військових академій зі Львова та Одеси, які упродовж навчання виконували роль умовного противника в складі загону «OPFOR», укріпили та обороняли об’єкт.

Десантники атакували «ворога» при підтримці штатної бронетехніки підрозділу — бронеавтомобілів КрАЗ «Спартан», які вогнем кулеметів НСВТ підсилили натиск армійської авіації.

«Для того, щоб отримати в критичний для нас момент підтримку з повітря та переломити хід бою на нашу користь, ми повинні були в режимі реального часу скоординувати роботу із екіпажами вертольотів, скорегувати їх удар із повітря по позиціях умовного противника і, скориставшись моментом, завершити розпочате. Противник мав перевагу, перебуваючи в обороні і маючи підготовлені сектори ведення вогню. Пара Мі-8, висадивши посадковим способом групу підсилення та здійснивши удар з озброєння гвинтокрилих машин, допомогла вирішити поставлені перед десантниками завдання», – зазначив заступник командира роти по роботі із особовим складом капітан Артур Манжос.