Саміт Україна — ЄС — потужний сигнал партнерам і ворогам «Те, що цей саміт відбудеться саме в Києві, — потужний сигнал і партнерам, і ворогам. Партнерам — про те, що Європа вірить у перемогу України та сприяє нашому швидкому руху до вступу в ЄС. Ворогам — це сигнал про марність їхніх зусиль внести розбрат у коаліцію підтримки України та зупинити нашу євроатлантичну інтеграціюНасамперед від саміту очікуємо проміжної позитивної оцінки наших євроінтеграційних зусиль. Хочемо сформувати детальну дорожню карту, як максимально швидко й успішно пройти євроінтеграційний шлях, — від оцінки роботи, яку ми провели після отримання статусу кандидата, до початку предметних переговорів про вступ України до Європейського Союзу», — цитує слова Дениса Шмигаля департамент комунікацій Секретаріату Кабміну.
ВИСНОВОК релігієзнавчої експертизи Статуту про управління Української Православної Церкви на наявність церковно-канонічного зв’язку з Московським патріархатом Прийняття нової редакції Статуту про управління УПЦ (від 27.05.2022) та Постанови Собору УПЦ не призвели до розриву церковно-канонічного зв’язку Української Православної Церкви із Російською Православною Церквою. Статус УПЦ як структурного підрозділу РПЦ, що користується певними правами самостійності, але не утворює автокефальну Церкву, залишається незмінним.
У пошуках робочого місця Ситуація з безробіттям і у світі, і в Україні на початку 2023 року дедалі більше ускладнюється. За інформацією Міжнародної організації праці, кількість робочих місць 2023 року скоротиться на 1,5%. І це ще не все: багатьом потенційним працівникам доведеться погоджуватися на роботу нижчої якості, часто з дуже низькою заробітною платою і з недостатньою кількістю робочих годин.
Молоко воєнного часу Черкащина надійно тримає продовольчий тил, а її агропромисловий комплекс, який є головною складовою економіки регіону, забезпечує продовольчу безпеку та вагомо впливає на наповнення ринку. Так недавно оцінив ситуацію заступник начальника обласної військової адміністрації Олександр Турченяк.Війна постійно вносить корективи у вже налагоджену звичну роботу працівників АПК.
Україна та ЄС — єдина родина Нинішній саміт Україна — ЄС був особливим з двох причин. Він став першою зустріччю керівництва України та ЄС у форматі саміту за рік, протягом якого триває повномасштабне російське вторгнення. На саміті українська влада вперше представляла країну, яка стала кандидатом на вступ до ЄС. Це була надзвичайно емоційна і символічна зустріч. Прибувши до української столиці в умовах війни у повному складі, керівництво ЄС хотіло показати, що в ці найтемніші моменти української новітньої історії Європа стоїть пліч-о-пліч з українським народом.
На посаду через зраду У викривленій паралельній дійсності, в якій уже чимало років існують правителі кремля, жителі українських міст і сіл після 24 лютого 2022 року мали б зустрічати російські танки букетами квітів. А за почесне право вручати хліб і сіль «визволителям» вони навіть мріяли про тисняву і штовханину. Само собою, хворобливо марили за поребриком, що з охочих працювати на окупантів виникне довжелезна черга досвідчених управлінців та кваліфікованих фахівців у всіх галузях. І найбільші сподівання ініціатори збройного вторгнення в Україну в таких галюцинаціях покладали на Донбас, бо той мав стійку репутацію кузні кадрів для українських уряду, парламенту та всіх гілок влади й економіки.
Актор театру та кіно, бард, викладач, офіцер Дмитро Лінартович: «Нас ніколи не зламати! Ми перемагаємо!» Перший фільм, в якому зіграв Дмитро Лінартович, називався «Невелика подорож на великій каруселі». Він знявся в кількох знакових українських кінострічках. Щойно рашисти вчинили повномасштабний напад на Україну, одразу ж став у лави тероборони, а потім фронтовими дорогами йшов у складі десантно-штурмових військ. Пройшов через херсонський напрямок, був у Бахмуті, Соледарі, добре знає, що таке війна. У Соледарі, зазнавши тяжкого поранення, записав відео, в якому на весь світ заявив: «Нас ніколи не зламати! Ми перемагаємо!» Нині Дмитро ЛІНАРТОВИЧ на реабілітації, але погодився відповісти на запитання кореспондента «Урядового кур’єра».
Кузня футбольних зірок На початку року світ облетіла звістка про найдорожчий трансфер в історії українського футболу: гравець «Шахтаря» Михайло Мудрик перейшов до лондонського «Челсі» за рекордні 70 мільйонів євро. За інформацією донецького клубу, за свого напівзахисника гірники отримають ще 30 мільйонів євро бонусів. Тож Михайло Мудрик став найдорожчим футболістом в історії України. До цього цей список очолював Андрій Шевченко, за якого «Челсі» 2006 року заплатив «Мілану» майже 44 мільйони євро.
Які регіони не готові до третього етапу пом’якшення карантинуНа своїй сторінці у Фейсбук уряд поінформував, які карантинні обмеження послаблено з 1 червня, та які регіони до цього поки що не готові.
22 вересня 2016 Українських паралімпійців у «Борисполі» зустріли вигуками «Слава Україні!» Facebook Twitter Google+ Українські паралімпійці повернулися з Ріо-де-Жанейро. Укрінформ 19.09.2016 Закриття Паралімпіади-2016 15.09.2016 У Києві привітали армійських спортсменів-учасників Олімпіади у Ріо 09.09.2016 Станція метро «Золоті ворота» увійшла до списку 20 найкрасивіших станцій у світі 08.09.2016 Відкриття Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро 07.09.2016 Артилеристи вдосконалюють майстерність 05.09.2016 Саміт лідерів G20 в Китаї 31.08.2016 Парад рудих в Одесі 29.08.2016 Національну паралімпійську збірну провели на ігри у Ріо-де-Жанейро 26.08.2016 Руйнівний землетрус в Італії 25.08.2016 З Днем незалежності, Україно! 21.08.2016 Прощавай Ріо, до зустрічі Токіо: відбулася церемонія закриття Олімпійських ігор-2016 18.08.2016 Каноїст Юрій Чебан здобув для України друге «золото» на Олімпіаді в Ріо. 17.08.2016 На Полтавщині відкрився національний Сорочинський ярмарок 16.08.2016 До Олімпіади в Ріо-де-Жанейро французький вуличний художник JR створив дві величезні інсталяції 11.08.2016 Фотовиставка на честь українських олімпійців у метро Києва