Сьогодні у сесійній залі Верховної Ради відбулось урочисте засідання з нагоди 20-ї річниці ухвалення Конституції України, повідомляє УНН.

З нагоди свята у парламенті зібрались народні депутати, урядовці, волонтери та активісти.

Під час засідання Президент України Петро Порошенко зацитував Конституцію Пилипа Орлика.

«В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, прославленого в Тройці...»

Це, присвяті отці, дорогий український народе, шановні народні депутати, високодостойна громадо, не лише фрагмент молитви. З цих слів починається один із найважливіших документів нашої вітчизняної історії — «Договори і постановлення прав і вольностей Війська Запорозького між ясновельможним паном Пилипом Орликом, обраним гетьманом Війська Запорозького, і між генеральною старшиною, полковниками, а також названим Військом Запорозьким, що за давнім звичаєм і за військовими правилами утверджені обома сторонами вільним голосуванням...», — наголосив Президент.

Також у ВР виступили ровесники Конституції України, які говорили про сьогодення та майбутнє.

«Сильно, коли під час урочистого засідання Верховної Ради з нагоди 20-ліття Конституції все керівництво держави піднімається і стоячи аплодисментами вітає офіцера Збройних сил України.

Юрій Закопець — ровесник цієї Конституції, якому доводиться зі зброєю в руках захищати нас усіх від російських агресорів», — написав на своїй сторінці у Facebook речник Глави держави Святослав Цеголко.

Завершилось урочисте засідання виконанням Гімну України.