Уряд посилює енергетичну стійкість країниВідкриваючи вчорашнє засідання, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль докладно поінформував про роботу урядової команди у Франції.Очільник уряду повідомив також, що Кабінет Міністрів ухвалив важливі рішення, спрямовані на посилення України, зокрема для забезпечення енергетичної стійкості країни. «За погодженням з Міжнародним банком реконструкції та розвитку спрямуємо частину гранта обсягом 200 мільйонів доларів на відшкодування Укренерго коштів, які компанія витратила на захист електропідстанцій»,— зазначив він.
Не дозволити агресору вводити світ в омануНасамперед глава держави нагадав, що засідання міжнародних партнерів відбувається в надзвичайно символічний і болючий день. Щороку 4 червня Україна вшановує пам’ять українських дітей, яких убила росія в цій загарбницькій війні. Досі відомо про 631 дитину — з іменами та прізвищами, — яка загинула внаслідок російських обстрілів, авіаударів і ракетних атак від початку повномасштабного вторгнення. А якщо рахувати від початку війни 2014 року, кількість убитих дітей становить 872. Але, на жаль, ця цифра не остаточна…
Уряд вчасно фінансує важливі виплатиПенсійний фонд України своєчасно завершив виплату пенсій за травень, спрямувавши майже 68 мільярдів гривень українським пенсіонерам. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів 27 травня. Він наголосив, що виконання соціальних зобов’язань залишається ключовим показником стабільності та спроможності держави.
«єВідновлення»: два роки ефективної підтримкиУ травні 2023 року держава запровадила програму «єВідновлення», щоб українці, чиє житло пошкоджене або знищене внаслідок війни, одержали підтримку для відбудови. За цей час 100 тисяч родин уже скористалися допомогою — хтось відремонтував свій дім, а хтось придбав новий завдяки житловому сертифікату. З них 9,6 тисячі придбали нові домівки. Понад 93 тисячам погодили компенсацію на відновлення житла після пошкоджень на загальну суму 9,8 мільярда гривень. З них вже перераховано заявникам — 8,9 мільярда гривень.
Згуртовані заради миру і безпекиПосилення співпраці на міжрегіональному та міжмуніципальному рівнях дуже важливе для досягнення справедливого стійкого миру, а також для відновлення та євроінтеграції України. Про це Президент Володимир Зеленський заявив, виступаючи на III Міжнародному саміті міст і регіонів «Згуртовані заради миру і безпеки», що відбувся в Києві. Глава держави зазначив, що росія вкотре завдала ударів по містах на всій території України, внаслідок чого пошкоджень зазнали житлові будинки та цивільна інфраструктура.
Без вагань стала на захист БатьківщиниКрістіна Зосімова стала першою жінкоювійськовою із Кременчука на Полтавщині, котра загинула в російськоукраїнській війні. Про 33річну героїню, яка полягла на полі бою, здебільшого згадують як про особистість, до країв заряджену позитивом і людяністю, наповнену глибокими змістами патріотку.
Завдання: зберегти, примножити й поширити Кабінет Міністрів на засіданні 28 березня ухвалив Стратегію розвитку культури на період до 2030 року. Разом з нею затверджено операційний план її реалізації на 2025—2027 роки. Це перший комплексний стратегічний документ у галузі культури, що пропонує її нове бачення в широкому контексті державотворення, зокрема як важливого елемента національної безпеки та сталого розвитку держави.
Країна пишається своїми спортивними героямиПрезидент Володимир Зеленський зустрівся з учасниками національної паралімпійської збірної команди України — чемпіонами та призерами ХVIІ літніх Паралімпійських ігор у Парижі та відзначив їх державними нагородами. У церемонії також узяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр молоді та спорту Матвій Бідний.
Які регіони не готові до третього етапу пом’якшення карантинуНа своїй сторінці у Фейсбук уряд поінформував, які карантинні обмеження послаблено з 1 червня, та які регіони до цього поки що не готові.
4 липня 2021 В Одесі Президент України взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня ВМС Facebook Twitter Google+ Фото з сайту president.gov.ua 06.05.2021 Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном 21.04.2021 Дев'яносто п'ять років королеви Єлизавети ІІ у 95 фото з її життя 01.04.2021 В Японії раніше зацвіла сакура. Такого дива не було 1200 років 09.03.2021 Президентське подружжя вшанувало пам’ять Тараса Шевченка 20.01.2021 Хто був на інавгурації Джо Байдена 07.01.2021 Прихильники Трампа штурмують законодавчий орган США 25.11.2020 Помер Дієго Марадона 28.10.2020 Найкрасивіші фотографії космосу 2020 року 27.10.2020 Польща охоплена протестами проти закону про заборону абортів 15.09.2020 У конкурсі Astronomy Photographer of the Year 2020 перемогло фото Андромеди 29.05.2020 35 незвичайних фото, які говорять самі за себе 12.05.2020 У Шанхаї відкрився «Діснейленд» 28.04.2020 Графіті на вулицях Бразилії від художника Луїса Севена Мартінеса 08.04.2020 Над Землею зійшов «рожевий» Місяць 06.04.2020 Антон Совенко став кращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії