БІГ, ЩО РЯТУЄ. Завершальний етап всеукраїнської бігової ліги Run Ukraine Running League 2017, що складається з 5 бігових подій у чотирьох українських містах, — Львівський напівмарафон зібрав 2 250 бігунів з 25 країн світу. Професіонали та любителі, дорослі й діти побороли негоду заради незабутніх фінішних емоцій. До речі, маршрут, який пролягає історичними вулицями міста, вже традиційно і стартував, і фінішував біля оперного театру.

Цього разу організатори події пропонували учасникам традиційні індивідуальні дистанції: 21, 10, 5 або 2 км, а також естафетний забіг.

Переможцем другого Львівського напівмарафону став досвідчений місцевий марафонець Тарас Сало. Він фінішував з часом 1:07:43, встановивши новий рекорд траси і поліпшивши торішній результат на одну хвилину.

Серед жінок на головній дистанції запеклої конкуренції не було. Першою фінішу досягла спортсменка з Миколаєва — Валентина Кілярська. Вона подолала дистанцію з часом 1:19:12.

А рятувальник з Києва Володимир Сковородка, який подолав дистанцію 21,0975 км у повному спорядженні пожежника, встановив національний рекорд України і, сподівається, привернув увагу до своєї професії.