Усі вболівальники нашої футбольної збірної, певна річ, бажали їй перемоги у стартовому матчі нового континентального турніру. Про це казав напередодні гри й наставник команди Андрій Шевченко, усвідомлюючи, що люди хочуть побачити підсумки його роботи. Але те, що ми побачили на затишному стадіоні чеського містечка Угерське-Градіште, перевершило більшість оптимістичних очікувань. І річ тут не стільки в результаті 2:1 на користь нашої команди, яка вийшла на поле в новій футбольній формі, скільки у грі, яку з перших хвилин демонстрували хлопці, — видовищній, легкій, невимушеній. Навіть пропущений на старті гол жодним чином не збив їх із пантелику.

Фото з сайту blesk.cz

Підопічні Шевченка за два тайми створили стільки гострих і гольових моментів біля воріт чеської збірної, що їх могло б вистачити не на одну гру. Потішили вболівальницькі серця наші лідери — автор першого голу Євген Коноплянка, Андрій Ярмоленко, Ярослав Ракицький і новачки, зокрема Роман Яремчук. А Олександр Зінченко, вийшовши на заміну в другому таймі, не раз зривав оплески за віртуозні й блискавичні дії. А на останніх секундах подарував своїй команді таку потрібну всім перемогу і віру у власні сили. От якби таких моментів у діях команди Андрія Шевченка було завжди вдосталь! Наступний матч у Лізі націй УЄФА збірна України зіграє 9 вересня у Львові проти команди Словаччини.