Після поєдинку Джошуа і Моліни, який закінчився перемогою британця, колишній дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко домовився про проведення бою з Джошуа, який є чинним чемпіоном за версією IBF в суперважкій вазі.

У поєдинку, який відбудеться 29 квітня на «Уемблі», на кону будуть стояти три чемпіонські пояси - WBA, IBF і IBO. І ось 13 грудня в Лондоні на легендарному стадіоні «Уемблі» відбулася «битва поглядів» учасників майбутнього мегафайта, а також прес-конференція за участю боксерів.

«Нокаут був би «родзинко на торті», але перемога цілком можлива, - заявив Джошуа. - Це той бій, який може з чемпіона за один вечір зробити легенду. Так, я дуже поважаю Володимира за його досягнення в боксі, за його людські якості і за те, що вони з братом роблять для своєї країни. У нас дружні стосунки поза рингом, але в рингу ми будемо готові порвати один одного».

Володимир Кличко в свою чергу згадав, як Джошуа був його спаринг-партнером, однак зараз він найбільше мріє про повернення собі чемпіонських титулів. «Якщо я програю, я привітаю Ентоні. Але коли я його поб'ю, я допоможу йому повернутися. Пам'ятаю, як я в перший раз побачив Ентоні на Олімпійських Іграх в Лондоні. Вже тоді у мене було таке відчуття, що він повторить мій шлях. Ентоні Джошуа - видатний атлет і чемпіон».