Верховна Рада розпочала своє засідання о 10:00 у середу, 5 жовтня.

У середу депутати повторно розглянуть закон № 4024 "Про внесення змін до додатка № 3 і № 7 до закону України" Про Державний бюджет України на 2016 рік "щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг" з пропозиціями президента України, про це йдеться у порядку денному засідання парламенту.

Також буде повторно розглянуто закон №1076 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" з пропозиціями президента України.

Крім того, депутати будуть розглядати законопроекти щодо надання психіатричної допомоги (№4449), врегулювання законодавства в сфері застосування заходів запобіжного заходу до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішувалося питання про їх застосування (№1242). Буде також розглядатися питання використання об'єктів авторського права в пародіях, попурі та карикатури (№3586).

У першому читанні парламентарії розглянуть також проект закону №3665 і 3665-1 про медіацію, а також проект постанови (№5106) рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні". Рада також розгляне проект постанови про вшанування пам'яті бійців Національної гвардії України, які загинули 31 серпня 2015 біля стін Верховної Ради України, захищаючи свободу і демократію в Україні (№3275).