УПЕРШЕ. Змішані види двобоїв стають дедалі популярнішими  в різних країнах світу. Синтез ударної техніки та прийомів боротьби у партері приваблює спортсменів до цих багатосторонніх поєдинків. Водночас треба мати неабияку волю, силу й витривалість, володіти технічним арсеналом прийомів з різних видів єдиноборств, щоб досягти успіху у змаганнях. Саме такі якості продемонстрували українські бійці на першому чемпіонаті світу, що завершився нещодавно у  столиці Естонії Талліні.

Призери сподіваються наступного року виступити не гірше. Фото Володимира РАДІОНОВА

З українських спортсменів чемпіонами стали: Олена Рассохіна (м. Дніпропетровськ, у ваговій категорії 50-55 кг), Олег Бондар (Суми,60 кг), Олександр Маковоз (Харків,78 кг), Сергій Король (Київська область, 86 кг), Володимир Хачевський (Львів,54 кг), Родіон Чеберко (Львів, 67 кг). Крім того, наші земляки здобули 6 срібних і 3 бронзові нагороди. Цього вистачило, аби в  командному заліку наша збірна виборола другу сходинку, поступившись лише росіянам. Третє-четверте місця розподілили між собою  румуни та італійці. А загалом у змаганнях взяли участь понад 150 атлетів з 10 країн. Як зазначив віце-президент української Асоціації професійних видів єдиноборств Андрій Чистов, на наступний чемпіонат світу в Італії в українців ще амбітніші плани — стати  першими.