Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітали українських артилеристів, ракетників та військових інженерів із професійним святом. Відповідне відео з’явилося у Фейсбуці Президента. 
«Вітаю українські ракетні війська та артилерію з професійним святом. Завдяки вашій мужності та героїзму обороноздатність Збройних Сил України підвищується з кожним днем», — йдеться у привітанні Глави держави.
Служба ракетників є надійним муром, за яким українці почувають себе захищеними, наголосив у своєму вітанні до Дня ракетних військ і артилерії Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Фейсбуці. 
«Сьогодні професійне свято у наших ракетників і артилеристів. Ви — основа міцності нашої армії, ви впевнено стоїте на захисті кордонів України. Ваша служба є надійним муром, який дозволяє українцям почуватися захищеними. Щиро вітаю і дякую вам за мужність!», — написав пан Гройсман.
Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначається згідно з Указом Президента від 31 жовтня 1997 року День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ.
Разом з тим, щороку 3 листопада українська армія святкує День інженерних військ. Свято встановлено «...ураховуючи заслуги інженерних військ у зміцненні обороноздатності держави...» згідно з Указом Президента «Про День інженерних військ» від 27 жовтня 1999 року.