Державний концерн "Укроборонопром" представив нову модель автоматичної зброї – карабін M4 - WAC-47, розроблений за останніми стандартами НАТО

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

У концерні повідомляють, що нова модель карабіна була розроблена за новітніми стандартами НАТО. Зброю поки що не запустили в масове виробництво, проте всі його деталі були розроблені і виготовлені виключно власними силами української оборонної промисловості.

Патрон карабіна змодельований таким чином, щоб до нього підходили патрони, які НАТО використовує під час своїх миротворчих операцій.

«Автоматичний карабін M4 - WAC-47 дає можливість перейти українській армії та оборонній промисловості на стандарти НАТО власними силами. Ця зброя, як і інші спільні проекти з країнами-членами НАТО є доказом того, що Україна і альянс прискорюють інтеграційні процеси», – заявив Генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов.

У основної версії версією M4 - WAC-47 є варіант під калібр 7,62х39, який зараз активно використовуються в ЗСУ. Нещодавно державний концерн «Укроборонпром» протестував зенітно-гарматний комплекс «Шилка» перед відправкою до Збройних сил України.