Окрім того, тут збирають врожай та готуються до опалювального сезону.

«Готуємося до зими. Не можна розраховувати лише на централізоване опалення. Тому розглядаємо резервні варіанти. У Магдалинівській громаді та Новомосковську закупили твердопаливні котли. Ними опалюватимуть школу і лікарню», – сказав голова Новомосковської РВА Михайло Вишневський.   

У районі зареєстрували майже 15 тис переселенців.

 «Ми допомагаємо переселенцям. Розселяємо людей у гуртожитках, приватних оселях. Місцеві жителі власними силами облаштували до сотні покинутих будинків. Їх підключили до газопостачання», – розповів голова Новомосковської РВА. 

Аграрії продовжують боронити продовольчий фронт. Вже завершився збір ранніх зернових. Незабаром прибиратимуть соняшник і деякі овочі. Місцеві зібрали врожай із «Садів Перемоги» та зробили заготівлі на зиму.  

Голова Новомосковської РВА підкреслив, що в цілому ситуація в районі стабільна.  Працюють всі магазини, підприємства та комунальні служби. Медичні заклади повністю укомплектовані медикаментами. Одна з лікарень отримала гуманітарну допомогу від міжнародних фондів: ліки та нове обладнання для хірургічного відділення. Усі школи працюють дистанційно заради безпеки дітей.